About this Course

100% online

Start instantly and learn at your own schedule.

Flexible deadlines

Reset deadlines in accordance to your schedule.

Approx. 13 hours to complete

Suggested: 2-4 hours/week...

English

Subtitles: English, Ukrainian

100% online

Start instantly and learn at your own schedule.

Flexible deadlines

Reset deadlines in accordance to your schedule.

Approx. 13 hours to complete

Suggested: 2-4 hours/week...

English

Subtitles: English, Ukrainian

Syllabus - What you will learn from this course

Week
1
1 hour to complete

Ключові переконання

Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

...
2 videos (Total 21 min), 1 reading, 1 quiz
2 videos
Модуль 1. Формула коучингу (відео)8m
1 reading
Модуль 1. Читання10m
1 practice exercise
Модуль 1. Ключові переконання (тест)20m
Week
2
1 hour to complete

Спосіб мислення

Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

...
4 videos (Total 48 min), 1 reading, 1 quiz
4 videos
Модуль 2. Чотири вершники фіксованого способу мислення (відео)15m
Модуль 2. Ефект сніговика (відео)8m
Модуль 2. Чотири вершники, продовження (відео)14m
1 reading
Модуль 2. Читання. Тренування мислення зростання10m
1 practice exercise
Модуль 2. Спосіб мислення (тест)20m
Week
3
1 hour to complete

Бачення навчання

Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

...
2 videos (Total 22 min), 2 readings, 1 quiz
2 videos
Модуль 3. Кракен / восьминіг (відео)12m
2 readings
Модуль 3. Читання. Три ключових переконання щодо навчання10m
Модуль 3. Читання. «Кракен»10m
1 practice exercise
Модуль 3. Бачення навчання (тест)20m
Week
4
1 hour to complete

Зворотний зв'язок

Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

...
2 videos (Total 32 min), 2 readings, 1 quiz
2 videos
Модуль 4. Тренувальна сесія (відео)20m
2 readings
Модуль 4. Читання. Тренувальна сесія10m
Модуль 4. Читання. Навчальна тренінгова форма10m
1 practice exercise
Модуль 4. Чотири (тест)20m

Instructor

Avatar

Mr. Orin Gutlerner

Director, Match Teacher Residency

About Match Teacher Residency

Match Education is an engine of discovery and applied innovation in education. We operate high-performing urban public charter schools and a unique graduate school of education that trains teachers for high-poverty schools....

Frequently Asked Questions

  • Once you enroll for a Certificate, you’ll have access to all videos, quizzes, and programming assignments (if applicable). Peer review assignments can only be submitted and reviewed once your session has begun. If you choose to explore the course without purchasing, you may not be able to access certain assignments.

  • When you purchase a Certificate you get access to all course materials, including graded assignments. Upon completing the course, your electronic Certificate will be added to your Accomplishments page - from there, you can print your Certificate or add it to your LinkedIn profile. If you only want to read and view the course content, you can audit the course for free.

More questions? Visit the Learner Help Center.